HakkımızdaA.S.K GIDA FMCG sektöründen ürün alış verişiyle uzmanlaşmıştır.

 

Şirketimiz dünyanın her tarafından bir çok iş ortağıyla pazarda sabit bir pozisyonda iş birliği içerisindedir. Teklifimizde Coca cola, Kraft Foods, Nestle, Procter & Gamble, Colgate, Palmolive, Johnson & Johnson veya Unilever gibi iyi tanınmış markaları bulacaksınız. Şirketimizin başarıları faaliyet çeşitliliğini geliştirmesine izin vermektedir. Şu anda sadece iyi tanınmış ve tecrübeli markalarla değil gelişmekte olan markalarla da iş birliğine davet etmektedir.

A.S.K GIDA FMCG endütrisinde tecrübeli kalifiye elemanlar ve çoklu iş bağlantılarına sahiptir. Yüksek etkinlik ve şirketimizin geniş alandaki faaliyetlerini garanti eden uzmanlarımızdır. Onların işe bağlılığı ve yönetimdeki tecrübeleri bizim müşterilerimize sunduğumuz güvenilir hizmet standardını sağlamaktadır. Şirketimizin gelişme ve güven sağlama aşamasında olduğunun farkındayız bu ayrıca bize büyük bir sorumluluk vermektedir. Biz bu zorlu görevi yerine getirip sırasıyla diğer hedeflerimizi de gerçekleştirmek ve müşterilerimizle iş birliği içersinde yeni istikametlere yönelmek istiyoruz. Yaptığımız ürün alım boyutu, bize geniş bir ürün yelpazesinde rekabetçi fiyatlar sunabilmemizi sağlıyor. Müşterilerimizle iş birliğimiz menfaati ile sadece geleneksel yollardan değil modern yollardan da dağıtım yapabiliyoruz. Lojistik merkezimiz Bükreş yakınında ve ürünleri aldığımız depolar bize taşımayı optimize edip hızlandırmamızı ve aynı zamanda daha ucuz yapmamızı sağlıyor. müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizin paketlenmesini özelleştirdik. Tüm etiketler ürün ile ilgili gerekli bilgileri müşterinin ülkesine göre tercümesi ile hazırlanır.

A.S.K GIDA profesyonel, güvenilir ve dürüst bir hizmet vermekte olup. Ana hedefimiz müşterilerimizle uzun süreli güvenilir ilişkiler kurmaktır.

 

Iş birliğinizi dört gözle beklemekteyiz.